Download de pdf Terug naar de zoekresultaten

Baron van Nagellstraat 140-142, Barneveld

3771 LL Voorthuizen, Gelderland

Kantoor
Parkeerplaatsen

Totaal
4084 m²
Huurprijs (excl. BTW)
€ 95,00 / m²/jr
Guy Bom

Te huur kantoorruimte in Barneveld

Het kantoorgebouw “De Baronie” is één van de markantste kantoorgebouwen in de Barneveldse regio. Het gebouw beschikt over een imposante hoofdentree welke het symmetrisch midden vormt van dit dynamische pand. De kantoorruimten zijn aan weerszijden van deze hoofdentree (met receptie) gegroepeerd. Het kantoorgebouw wordt zo compleet mogelijk opgeleverd o.a. met scheidingswanden (aanpassingen in nader overleg), systeemplafonds met verlichting, liftinstallatie, luchtbehandeling met topkoeling, verwarming d.m.v. radiatoren, pantry’s met koelkast en vaatwasser, zonwering aan de buitenzijde.

Beschikbare oppervlakte totaal 4.084 m² in vvo als volgt onderverdeeld 

  • parkeerkelder ca 418 m² 
  • bg ca 919 m² 
  • 1e verdieping ca 858 m² 
  • 2e verdieping ca 959 m² 
  • 3e verdieping ca 929 m²


Huurcondities/voorwaarden
Huurprijs € 95,- per m² / jaar, exclusief BTW.
Huurtermijn In overleg.
Huurbetaling Per maand vooruit.

Parkeervoorzieningen
- Buitenterrein € 350,- p.p./jaar excl. BTW / 62 stuks
- Parkeerkelder € 500,- p.p./jaar excl. BTW / 35 stuks
 
Energielabel
Dit gebouw heeft energielabel C

Bereikbaarheid
Het gebouw is vrijwel direct gelegen nabij de op- en afrit van de snelweg A1 (afslag De Harselaar) en direct gelegen aan de doorgaande weg naar het centrum van Barneveld. Tevens bevindt zich nabij het gebouw op loopafstand het Transferium en Station Barneveld Noord. 
 

Garantstelling
Een minimale bankgarantie met een grootte van een drietal maandverplichtingen, inclusief servicekosten en btw. De daadwerkelijke omvang is o.a. afhankelijk van de uitkomst van een kredietwaardigheidsonderzoek.

Huurprijsindexering
Jaarlijks wordt de laatst geldende huurprijs verhoogd op basis van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks alle huishoudens (2015=100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Algemeen

Huurprijs per jaar € 387.980,00 / jr
Huurprijs per maand € 32.331,67 / mnd
Huurprijs per m2 € 95,00 / m²/jr
Aanvaarding in overleg

Oppervlakte

Oppervlakte totaal 4084 m2
Oppervlakte vanaf 858 m2

Object

Omgeving

Bereikbaarheid goed bereikbaar met eigen vervoer en ov
Wijk De Harselaar
Ligging Industrieterrein

Parkeren

Aantal parkeerplaatsen 97
Kosten parkeerplaatsen parkeerkelder € 500,- ex per plaats per jaar buitenterrein € 350,- ex per plaats per jaar

Wellicht bent u ook geïnteresseerd in

Baron van Nagellstraat 144-146, Barneveld

3771 LL Barneveld

544 m²
€ 95 / m²/jr

Kantoor
Parkeerplaatsen
Wiekslag 331 box 15, Amersfoort

3815 GK Amersfoort

8 m²
€ 200 / mnd

Opslagruimte
Parkeerplaatsen
Vlamoven 33, Arnhem

6826 TN Arnhem

2276 m²
€ 13.500 / mnd

Kantoor
Bedrijfsruimte
Opslagruimte
Buitenterrein